O mnie

Cytat

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Analogowe początki

W mojej pracy łączę wszystkie swoje pasje: fotografowanie, filmowanie, komputerowe eksperymenty i chęć zachowania dla potomnych tego co nas teraz otacza, w tak szybko zmieniającym się świecie.

 

Początki mojej przygody z fotografią sięgają czasów mojej szkoły podstawowej – kiedy to dostałem swój pierwszy aparat – AMI 66, potem SMIENA i coraz lepsze – sam eksperymentowałem, robiłem zdjęcia i je wywoływałem w ciemni zrobionej w kącie piwnicy. Fotografowałem wszystkie uroczystości rodzinne, szkolne, parafialne i gminne.
Potem przyszedł czas na pierwsze komputery osobiste…

Cyfrowa kontynuacja

…Minęło parę lat i zaczęła się „zabawa” z filmowaniem na kamerach cyfrowych.
I tak pasje stały się moim życiem zawodowym – chyba mogę powiedzieć, że jestem szczęściarzem, że moje hobby stało się moim zawodem!
A w ostatnich latach czuję ogromną presję by przetwarzać starsze (i bardzo stare) materiały filmowe i dźwiękowe na współczesne nośniki cyfrowe. Do prawdy drżącą ręką przegrywałem prywatny materiał z czasu II wojny światowej, mając świadomość jak niewiele filmów zachowało się z tego okresu. No i uwielbiam dokumentować wszystko co ważne i ciekawe w mojej ukochanej parafii.
Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio.

Krzysztof Kosiarski

Social media

Śledź nas w portalach społecznościowych!